Nabídka práce Úklid a údržba veřejného prostranství - Tišnov na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚKLID A ÚDRŽBA VEŘEJNÉHO PROSTRANSTVÍ v lokalitě Tišnov na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 06.05.2024 firma - zaměstnavatel Město Tišnov (00282707). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 750 Kč .

Pracovní pozice:
Úklid a údržba veřejného prostranství
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Uklízeči veřejných prostranství
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.05.2024
Mzda:
21 750 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt: písemně na adresu / podatelnu nebo e-mailem
Nástup dle dohody.

MĚSTO TIŠNOV
přijme
pracovníka/pracovnici na

Úklid a údržbu veřejného prostranství

Stručný popis pracovní pozice:
- Řidič motorových vozidel,
- opravárenské a údržbářské práce,
- úklid a údržba veřejných prostranství (udržování pořádku, sečení, zahradnické práce).

Požadavky:
- Řidičský průkaz sk. B podmínkou, sk. T výhodou,
- praxe s křovinořezem,
- manuální zručnost, samostatnost, svědomitost,
- dobrý zdravotní stav.

Stručný životopis:
Ppředejte na podatelnu MěÚ Tišnov, nám. Míru 346 (lze i vhodit do schránky na této budově) nebo zašlete na adresu: Město Tišnov, nám. Míru 111, 666 01 Tišnov, případně na e-mail: kristina.ormston@tisnov.cz
Termín uzávěrky příjmu životopisů: 22.5.2024

V životopise uveďte zejména: jméno, příjmení, datum narození, místo trvalého pobytu, dosažené vzdělání, předchozí praxi a telefonní spojení.

Nabízíme zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek při životních a pracovních jubileích, 4 dny placeného indispozičního volna
a program Benefit plus.

Informace o náležitostech zpracování osobních údajů jsou uvedeny na www.tisnov.cz v sekci Městský úřad/ Ochrana os. údajů (GDPR).
Vyhlašovatel si vyhrazuje právo zrušit tuto výzvu kdykoliv v jejím průběhu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67052294
Zaměstnavatel:
Město Tišnov (00282707)
Kde budete pracovat:
Město Tišnov
Kontaktní údaje:
Tel.: 549 439 715
E-mail: kristina.ormston@tisnov.cz