Nabídka práce Recepční - Špindlerův Mlýn na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa RECEPČNÍ v lokalitě Špindlerův Mlýn na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 16.05.2024 firma - zaměstnavatel CPI Hotels, a.s. (47116757). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 26 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Recepční
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.05.2024
Mzda:
26 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování ubytování pro zaměstnance zdarma
Podnikové stravování stravování za zvýhodněnou cenu
Dovolená navíc možnost dodatečné dovolené
Jiné výhody karta Multisport, příspěvek na penzijní a životní pojištění
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- práce s hotelovým rezervačním systémem (Protel)
- check-in a check-out hostů, odplácení hostů
- poskytování informací hostům, telefonická a emailová komunikace
- práce s hotelovou pokladnou
- drobný prodej
- spolupráce s ostatními hotelovými středisky
Požadujeme
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- výborné komunikační schopnosti
- znalost práce na PC (Internet, Word, Excel, Outlook)
- organizační schopnosti, schopnost práce pod tlakem, profesionální vystupování, pozitivní přístup a ochotu učit se nové věci
Nabízíme:
- ubytování pro zaměstnance zdarma
- stravování za zvýhodněnou cenu
- zajímavou práci a příjemné pracovní prostředí
- systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce)
- příležitost pro kariérní růst v rámci hotelového řetězce
Nástup je možný ihned.
Tel. kontakt: pondělí - pátek od 9:00 - 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) nebo němčina - komunikativní znalost

Ano, zaměstnavatel CPI Hotels, a.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67052344
Zaměstnavatel:
CPI Hotels, a.s. (47116757)
Kde budete pracovat:
CPI Hotels, a.s. Pinia Hotel & Resort
Kontaktní údaje:
Tel.: 770 148 748
E-mail: m.maresova2@piniahotelandresort.cz