Nabídka práce VRÁTNÝ - INFORMÁTOR / VRÁTNÁ - INFORMÁTORKA - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VRÁTNÝ - INFORMÁTOR / VRÁTNÁ - INFORMÁTORKA v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 03.09.2024 firma - zaměstnavatel Irina Haidari (21433321). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 17 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
VRÁTNÝ - INFORMÁTOR / VRÁTNÁ - INFORMÁTORKA
Odvětví:
Obrana a ochrana
Profesní zařazení:
Vrátní
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
03.09.2024
Mzda:
15 840 až 17 000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou, turnusové služby (pracovní doba od 6 hod. do 18 hod. cca 2x týdně).
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením.

Náplň práce: prohlídka zaměstnanců a aut.

Požadavky zaměstnavatele: trestní bezúhonnost

Kontakt - paní Haidari Irina, tel.: 774 376 770 (v době od 12:00 hod. do 18:00 hod.), e-mail: sokol3355@seznam.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání
Dovednosti:
Jiné trestní bezúhonnost

Ano, Irina Haidari uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67053808
Zaměstnavatel:
Irina Haidari (21433321)
Kde budete pracovat:
Irina Haidari - pracoviště Skaličan
Česká Skalice na Náchodsku, Zelená 226
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 376 770 (v době od 12:00 hod. do 18:00 hod.)
E-mail: sokol3355@seznam.cz