Nabídka práce Pokojský / pokojská, pomocné práce v kuchyni - Bartošovice v Orlických horách na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POKOJSKÝ / POKOJSKÁ, POMOCNÉ PRÁCE V KUCHYNI v lokalitě Bartošovice v Orlických horách na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 21.05.2024 firma - zaměstnavatel Granimex CZ s.r.o. (27508773). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč . Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Pokojský / pokojská, pomocné práce v kuchyni
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Úvazek:
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
21.05.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost stravování
Jiné výhody
Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu markova@granimex.cz.

Práce pouze na DPČ, vhodné i pro studenty jako brigáda na letní sezónu (červen- září). Celý termín není podmínkou, možnost brigády jen část sezóny.
Místo výkonu práce Vrchní Orlice.

Náplň práce:
- úklid pokojů, úklid společných prostor
- výpomoc při snídaních
- práce v malém penzionu pro max. 30 osob.
Nabízíme:
- možnost ubytování v místě penzionu po celou dobu brigády, zastávka autobusu před penzionem.
- možnost stravování.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Granimex CZ s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67056467
Zaměstnavatel:
Granimex CZ s.r.o. (27508773)
Kde budete pracovat:
Granimex CZ s.r.o. - provozovna
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 245 921
E-mail: markova@granimex.cz

Další nabídka práce podle lokality