Nabídka práce Obchodní zástupce pro oblast Severní Morava - Říčany na Praze východ

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO OBLAST SEVERNÍ MORAVA v lokalitě Říčany na Praze východ přichází na pracovní trh ke dni 22.05.2024 firma - zaměstnavatel U.T.C., spol. s r.o. (43000550). Výše nabídnuté mzdy je 55 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obchodní zástupce pro oblast Severní Morava
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
22.05.2024
Mzda:
30 000 až 55 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Upřesňující údaje
UTC spol. s r.o., přední dovozce a distributor domácích potřeb, hledá nové posily do svého týmu na pozici OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZASTUPKYNĚ pro Severní Moravu
Požadujeme:
- komunikační schopnosti na dobré úrovni - reprezentativní vystupování
- vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka
- chuť prohlubovat své znalosti a učit se novým věcem - časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost
- práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.)
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
Nabízíme:
- zázemí v prosperující společnosti - perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace - notebook, mobilní telefon, služební automobil i k soukromým účelům - Fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení
- Práce na živnostenský list
Náplň práce:
- péče o zákazníky na nezávislém trhu, merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd. - Vyhledávání a získávání nových zákazníků
- péče o stávající zákazníky - Zpracování příslušné administrativy
Nástup možný ihned nebo dohodou.
Pokud Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis na adresu granova@utc.cz
Těšíme se na spolupráci s vámi

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67056818
Zaměstnavatel:
U.T.C., spol. s r.o. (43000550)
Kde budete pracovat:
U.T.C., spol. s r.o. - Zděbradská 94, Jažlovice
Říčany na Praze východ, Zděbradská 94
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 500 922
E-mail: granova@utc.cz