Nabídka práce GRAFIK/GRAFIČKA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa GRAFIK/GRAFIČKA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 20.08.2024 firma - zaměstnavatel CEOS Trading Ltd., o.z. (07628722). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
GRAFIK/GRAFIČKA
Odvětví:
Informační technologie
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Grafici a výtvarníci v multimédiích
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.08.2024
Mzda:
30 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Janák Adam, tel.: 703 377 060, e-mail: info@markysport.cz

Jsme český výrobce dresů MARKY Sport a sportovního oblečení a hledáme posilu do týmu. Vyrábíme dresy a vybavení pro týmy, firmy, reprezentace, turnaje, velké akce, závody,... a ty můžeš být u toho.
Náplň práce: jednat s klienty, vytvářet jim originální návrhy, zadávat objednávky a tvořit tisková data, kontrolovat výrobu, ladit detaily, přístup k nejnovějším technologiím sublimačního potisku, laserovému řezání látky, účastnit se focení, podílet se na celkovém směřování firmy.
Požadujeme: praxe v grafických programech, zejména CorelDraw, povědomí o marketingu velkou výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67057570
Zaměstnavatel:
CEOS Trading Ltd., o.z. (07628722)
Kde budete pracovat:
CEOS Trading Ltd., o.z. - Prostějov
Prostějov , Petrské nám. 4441
Kontaktní údaje:
Tel.: 703 377 060
E-mail: info@markysport.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání