Nabídka práce TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA - Třebechovice pod Orebem na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA v lokalitě Třebechovice pod Orebem na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 02.07.2024 firma - zaměstnavatel Solpap, s.r.o. (25922432). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TECHNOLOG / TECHNOLOŽKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Technici v ostatních průmyslových oborech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.07.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody přísp. na stravování
Poznámka k nabídce práce:
Předpokládaná náplň práce:
Příjem poptávek zákazníků, zpracování technických postupů výroby, poptávek, tvorba nabídek. Pravidelná zpětná vazba k nabídkám. Komunikace se zákazníky ohledně nabídek, komunikace s OZ, konstruktéry, grafiky a referenty zákaznického servisu. Pomoc při včasné realizaci zakázek. Kontrola výroby.

Požadujeme:
znalost technologie spojené s kartonáží výhodou
ovládání grafického nebo konstrukčního programu výhodou
ovládání výpočetní techniky
praxe v oblasti navrhování a v kreslení technických dokumentací - výhodou
obchodní dovednosti
řidičský průkaz skupiny B
profesionální vystupování, dobré komunikativní dovednosti, časovou flexibilitu
důvěryhodnost, zodpovědnost, samostatnost, orientace na výsledek a dlouhodobý úspěch
angličtina nebo němčina výhodou

Nabízíme:
Tvořivou práci v profesionálně řízené firmě
Přátelský kolektiv
Úvodní zaškolení, následné zvyšování dovedností

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67058693
Zaměstnavatel:
Solpap, s.r.o. (25922432)
Kde budete pracovat:
Solpap, s.r.o.
Třebechovice pod Orebem na Královéhradecku, Resslova 350
Kontaktní údaje:
E-mail: jjeremias@solpap.cz