Nabídka práce Zdravotní sestra - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ZDRAVOTNÍ SESTRA v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 31.05.2024 firma - zaměstnavatel DERMAESTET, s.r.o. (29205395). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 55 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Zdravotní sestra
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní všeobecné sestry se specializací
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
31.05.2024
Mzda:
40 000 až 55 000 Kč
Zdravotnické zařízení Dermaestet má téměř třicetiletou historii v poskytování péče v oblasti plastické a estetické chirurgie a dermatologie. Naším krédem především profesionální přístup s důrazem na maximální spokojenost našich pacientů a zaměstnanců.
V současné době posilujeme náš tým o 3 zdravotní sestry. Hledáme především lidi, kteří chtějí být na svoji práci hrdí, záleží jim na klientech, mají chuť se učit novým věcem a zkoušet moderní technologie.
Co budete dělat?
- připravovat pacienta před provedením zákroku
- asistovat u zákroků v oblasti plastické chirurgie a estetiky
- asistovat u chirurgických zákroků drobnějšího charakteru
- komunikovat s pacienty, aby jejich návštěva byla co nejpříjemnější
Co od Vás očekáváme?
- dokončené vzdělání v oboru všeobecná sestra na SZŠ, VOŠ nebo VŠ
- platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu podle zákona č. 96/2004 Sb.
- minimálně 2 roky praxe na pozici zdravotní sestry
- zájem o obor plastické chirurgie a estetiky
- smysl pro týmovou práci a zájem se učit se novým věcem

5 týdnů dovolené, 13. plat, plně hrazené stravování, 20000kč příspěvek na dovolenou a relaxaci po odpracovaném roce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, DERMAESTET, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67059797
Zaměstnavatel:
DERMAESTET, s.r.o. (29205395)
Kde budete pracovat:
DERMAESTET, s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: jobs@dermaestet.cz

Další nabídka práce podle lokality