Nabídka práce SPECIALISTA, SPECIALISTKA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA, SPECIALISTKA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 07.06.2024 firma - zaměstnavatel OSTROJ a.s. (45193681). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
SPECIALISTA, SPECIALISTKA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.06.2024
Mzda:
45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody Benefitní program Benefit plus.
KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

Co od vás očekáváme:
- Minimálně SŠ vzdělání zaměřené na IT nebo praxi v oblasti uživatelské podpory nebo IT (cca 3 roky).
- Osobní zkušenost se správou nebo nasazením ERP systému, zejména systému IFS, a IT systémů.
- Znalost řízení a správy aplikačního portfolia, datové analýzy a aplikační architektury.
- Analytické myšlení pro navrhování optimálních řešení pro jednotlivé požadavky až po úroveň celkové architektury IS společnosti.
- Znalost databázového prostředí Oracle.
- Orientaci v IT oblasti ve směru k obecné podpoře práce uživatelů v systému.
- Pozitivní a vstřícný přístup k běžným uživatelům napříč celou firmou (týmový hráč).
- Ochotu učit se novým věcem - plánujeme nasazení BI, nový firemní portál, nové pojetí OLAP datového řešení pro controllingové účely.

Co vám můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené.
- Dotované závodní stravování.
- Příspěvek na dopravu nad 30 km.
- Příspěvek na penzijní připojištění.
- Benefitní program Benefit plus.
- Motivační odměňování.
- Firemní akce pro zaměstnance a rodinné příslušníky.
- Vánoční dárky.
- Zázemí stabilní a seriózní společnosti.

Co vás čeká:
- Spolupráce na nastavení a správě ERP informačních systémů, zejména systému IFS.
- Rutinní údržba IS IFS (zavádění nových uživatelů, testování a klasifikace hlášených chyb, údržba, oprava API).
- Příprava zadání nových požadavků na IS pro vytvoření programových úprav.
- Tvorba výstupů z IS podle specifických uživatelských požadavků.
- Zvyšování efektivity práce uživatelů pomocí automatizace.
- Součinnost na projektech pro nastavování procesů ERP systému IFS.
- Údržba vnitropodnikové serverové farmy a informačního systému (RON, IFS, BNS).
- Tvorba a analýza reportů vnitropodnikové farmy a informačního systému.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67061034
Zaměstnavatel:
OSTROJ a.s. (45193681)
Kde budete pracovat:
OSTROJ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 553 872 176, 605 961 560
E-mail: krybusova@ostroj.cz