Nabídka práce Manipulační dělník, řidič (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa MANIPULAČNÍ DĚLNÍK, ŘIDIČ (35 HODIN TÝDNĚ - DPP) - VHODNÉ I PRO OZP v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 12.08.2024 firma - zaměstnavatel PATRIOT SECURITY s.r.o. (05291801). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je přinejmenším 160 Kč/hod .

Manipulační dělník, řidič (35 hodin týdně - DPP) - vhodné i pro OZP
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.08.2024
Mzda:
160 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody Možnost záloh
NEVYSTAVOVAT DOPORUČENKY! NECHODIT na provozovnu! První kontakt telefonicky v době 8 - 13 hod., e-mailem. Tel.: 730 549 815, 721 959 388, e-mail: j.pernica@patriotsecurity.cz, j.kubalak@patriotsecurity.cz
Požadujeme: věk 18 let; výpis z rejstříku trestů; spolehlivost, pečlivost; fyzická zdatnost; ŘP sk. B (výhoda sk. C) - aktivní řidič, schopnost řídit dodávku. Vhodné i pro OZP. Nástup IHNED.

Náplň práce:
- Návoz stavebního materiálu
- Jízda ve třech lidech
- Občasná pomoc při manipulaci s materiálem
- Schopnost organizace práce

Nabízíme:
- práci ve stabilní a silné společnosti
- pravidelný příjem, možnost záloh
- pracovní doba Po - Pá, denní (víkendy, svátky volné)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Aktivní řidič, výhodou sk. C, schopnost řídit dodávku

Reference:
67061039
Zaměstnavatel:
PATRIOT SECURITY s.r.o. (05291801)
Kde budete pracovat:
PATRIOT SECURITY s.r.o., Ostrava - Hrušov
Ostrava
Kontaktní údaje:
Tel.: 730 549 815, 721 959 388
E-mail: j.pernica@patriotsecurity.cz, j.kubalak@patriotsecurity.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa

Užitečné informace k pracovnímu místu

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov jsou zodpovědní za různé činnosti spojené s výstavbou, údržbou a opravami budov. Tato pozice zahrnuje úkoly jako příprava stavebních materiálů, asistence při stavebních pracích, údržba a opravy budov, instalace a demontáž dočasných konstrukcí a zajištění čistoty a bezpečnosti pracovního prostředí. Pracovníci mohou být zaměstnáni v:

  • stavebních firmách
  • údržbových společnostech
  • developerských firmách
  • realitních společnostech
  • průmyslových podnicích
  • vládních organizacích

Tento dynamický a různorodý úkol vyžaduje fyzickou zdatnost, manuální zručnost a schopnost pracovat samostatně i v týmu.