Nabídka práce Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla - Poděbrady na Nymbursku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU SKLA v lokalitě Poděbrady na Nymbursku přichází na pracovní trh ke dni 22.07.2024 firma - zaměstnavatel Pixers vision s.r.o. (14120968). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 22 680 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
20
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.07.2024
Mzda:
22 680 Kč
Náplň práce: horký polotovar malých skleniček až po velké mísy se odnesou pomocí speciální nástroje do chladící pece k dalšímu zpracování.

Velmi těžká břemena. V letních měsících vysoké teploty na pracovišti.

Kontaktujte nás: e.mailem nebo telefonicky v době Út a Čt od 13:00 - 14:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67061608
Zaměstnavatel:
Pixers vision s.r.o. (14120968)
Kde budete pracovat:
Pixers vision s.r.o.-Poděbrady
Poděbrady na Nymbursku, Jiráskova 223
Kontaktní údaje:
Tel.: 793 952 705
E-mail: pixers.personal@seznam.cz