Nabídka práce SERVISNÍ TECHNIK TZK - TECHNICKÉHO ZAŘÍZENÍ BUDOV - Milevsko na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa SERVISNÍ TECHNIK TZK - TECHNICKÉHO ZAŘÍZENÍ BUDOV v lokalitě Milevsko na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 10.06.2024 firma - zaměstnavatel Green Air Tech s.r.o. (19667531). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SERVISNÍ TECHNIK TZK - TECHNICKÉHO ZAŘÍZENÍ BUDOV
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Ostatní stavební technici
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.06.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
· Údržba a opravy zařízení pro větrání, vytápění, chlazení a klimatizaci (TZB)
· Drobné instalace zařízení
· Vystupování a jednání v zastoupení firmy, jednání v souladu se zájmy firmy
Požadujeme:
· Výhodou výuční list nebo SŠ vzdělání v oboru elektro nebo chlazení
· Manuální zručnost
· ŘP skupiny B a ochotu cestovat
. Výhodou platný průkaz pro tvrdé pájení
· Výhodou způsobilost k výkonu činnosti v elektrotechnice dle NV č.194/2022 Sb.
· Schopnost komunikace a jednání s lidmi
· Praxe vítána, není podmínkou
· Absolventy zaškolíme
Nabízíme:
· Zázemí stabilní společnosti
· Přátelský a férový kolektiv
. Osobní růst prostřednictvím rozšiřování znalostí, certifikací a osvědčení
· Zajímavé platové ohodnocení a firemní benefity
· Možnost osobnostního i kariérního růstu
· K dispozici služební vůz, mobilní telefon
Místo výkonu zaměstnání:
· Celá ČR dle místa výkonu práce
· Výkon práce z poboček: Praha, Milevsko, případně dle dohody
Nástup:
· Ihned nebo dle dohody
Výhody: 5 týdnů dovolené, služební telefon, školení
Prac. doba 7-15,30 hod.

První kontakt telefonicky č. 736 532 284 každé pondělí od 8 do 10 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67062033
Zaměstnavatel:
Green Air Tech s.r.o. (19667531)
Kde budete pracovat:
Green Air Tech s.r.o. - pracoviště Milevsko, 5. května 310
Milevsko na Písecku, 5. května 310
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 532 284