Nabídka práce Rozpočtář/ Rozpočtářka staveb - Jablonec nad Nisou

S novou nabídkou volného pracovního místa ROZPOČTÁŘ/ ROZPOČTÁŘKA STAVEB v lokalitě Jablonec nad Nisou přichází na pracovní trh ke dni 07.06.2024 firma - zaměstnavatel TERMIL elektroinstalace s.r.o. (21286353). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Rozpočtář/ Rozpočtářka staveb
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.06.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní náplň:
Komunikace s investory, projektanty a dodavateli. Budete také posuzovat cenové nabídky, tvořit rozpočty a kalkulace, spolupracovat s projektovými manažery a mistry na stavbě.

Nabízíme:
zajímavé výroční bonusy, možnost dalšího vzdělání, plně hrazená školení či kurzy, výhodné tankování PHM, firemní teambuildingy, možnost dovozu obědů z jablonecké restaurace.

Hlaste se prosím buď osobně v sídle firmy, e-mailem či na telefonní číslo 602 460 242, každý všední den od 7:00 -16:30.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67062144
Zaměstnavatel:
TERMIL elektroinstalace s.r.o. (21286353)
Kde budete pracovat:
TERMIL elektroinstalace s.r.o.
Jablonec nad Nisou , Maxe Švabinského 111
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 460 242
E-mail: papaj@termil.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa