Nabídka práce Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - Kosova Hora na Příbramsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OSTATNÍCH OBRÁBĚCÍCH STROJŮ (KROMĚ DŘEVOOBRÁBĚCÍCH) v lokalitě Kosova Hora na Příbramsku přichází na pracovní trh ke dni 11.06.2024 firma - zaměstnavatel ELKO Metal Parts, výrobní družstvo (00028177). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 000 Kč .

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)
Odvětví:
Výroba a provoz
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.06.2024
Mzda:
32 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Zaučení, školení, příležitost zvyšovat kvalifikaci
Poznámka k nabídce práce:
Popis
Do našeho kolektivu hledáme spolehlivého kolegu na pozici seřizovač s možným nástupem ihned.

Náplň práce:

- montáž a seřízení nástrojů pro výrobu na lisovně a svařovně dle výrobního plánu nebo pokynů nadřízeného

- kontrola kvality a uvolnění seřizovacích kusů ve spolupráci s pracovníkem technické kontroly

- vedení evidence prováděných operací dle výrobního plánu nebo pokynů nadřízeného.

- plnění funkce mistra ve spolupráci s vedoucím výroby, přidělování operátorů na jím připravené pracoviště

- průběžná kontrola seřízení, úprava nastavovacích parametrů během výrobního procesu

Požadavky, znalosti a dovednosti:

- manuální zručnost a ochota se učit novým věcem

- aktivní přístup k práci, komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost

- technické zaměření výhodou nikoliv podmínkou

Nabízíme:

- adekvátní zaučení

- odpovídající finanční ohodnocení

- prémie, bonus za docházku, příplatky za směnný režim

- příspěvek na stravovaní

- pravidelné školení a příležitost k zvyšování kvalifikace

- možnost využití rekreačního střediska v Županovicích

Požadavky
Manuální zručnost, ochota učit se novým věcem, aktivní přístup k práci, komunikační schopnosti, flexibilita, samostatnost, technické zaměření výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67062296
Zaměstnavatel:
ELKO Metal Parts, výrobní družstvo (00028177)
Kde budete pracovat:
ELKO Metal Parts, výrobní družstvo
Kosova Hora na Příbramsku 213
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 364 887
E-mail: rudolf@elko-mp.cz