Nabídka práce Řidič/ka dodávky sk.B - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ/KA DODÁVKY SK.B v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 14.06.2024 firma - zaměstnavatel RÁJ SÝRŮ, s.r.o. (29020808). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 200 Kč/hod .

Pracovní pozice:
Řidič/ka dodávky sk.B
Odvětví:
Doprava
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.06.2024
Mzda:
200 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
DPP
Máš sílu, baví tě rozvoz a splňuješ naše 4S?

Přijmeme spolehlivého, samostatného, silného jedince se selským rozumem, který má rád řízení a zároveň se nebojí fyzické práce. Tato pozice je ideální pro ty, kteří hledají brigádu na cca 20 hod týdně. PO + ÚT liché týdny.
Požadujeme:
1.platný řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič se zkušenostmi minimálně 3 roky
2.schopnost práce s těžkým břemenem
3.spolehlivost, preciznost, samostatnost
Pracovní náplň: rozvoz zboží k našim odběratelům
Pokud se chcete stát se součástí našeho týmu, zašlete nám svůj životopis na office@rajsyru.cz s předmětem Řidič - brigáda.
Těšíme se na případnou spolupráci.

Místo výkonu práce: Písek + celá ČR

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67063083
Zaměstnavatel:
RÁJ SÝRŮ, s.r.o. (29020808)
Kde budete pracovat:
RÁJ SÝRŮ, s.r.o. Pobočka Písek
Písek , Alšovo nám. 74
Kontaktní údaje:
E-mail: office@rajsyru.cz