Nabídka práce EKONOM/-KA - ÚČETNÍ - Opava

S novou nabídkou volného pracovního místa EKONOM/-KA - ÚČETNÍ v lokalitě Opava přichází na pracovní trh ke dni 17.06.2024 firma - zaměstnavatel Mateřská škola Eliška, Opava, E. Krásnohorské 8, příspěvková organizace (47813474). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 370 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
EKONOM/-KA - ÚČETNÍ
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.06.2024
Mzda:
23 390 až 34 370 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Jiné výhody
KO: Papežíková Jarmila, tel.: 553 715 807, e-mail: skolka@mseliska.cz

Požadujeme:
- znalost práce v programech VEMA, HELIOS, MARS
- minimální praxe v oboru 5 let
- znalost účetnictví příspěvkových organizací
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita

Pracovní náplň:
- komplexní vedení účetnictví příspěvkové organizace
- zpracování mezd a zaúčtování
- sestavování účetní závěrky
- zpracování statistických výkazů
- zajištění daňové agendy

Nabízíme:
- Plat dle NV 341/2017 Sb. - dle délky praxe + osobní ohodnocení
- vlastní rozvoj (pravidelná školení)
- práce v příjemném prostředí a kolektivu
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- pravidelné finanční odměny

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Praxe v povoláních:
Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky
Dovednosti:
Práce s PC znalost programů VEMA, HELIOS, MARS
Ekonomika

Reference:
67064873
Mateřská škola Eliška, Opava, E. Krásnohorské 8, příspěvková organizace (47813474)
Mateřská škola Eliška, Opava, E. Krásnohorské 8, příspěvková organizace
Opava , Elišky Krásnohorské 2543
Kontaktní údaje:
Tel.: 553 715 807
E-mail: skolka@mseliska.cz