Nabídka práce Mzdový účetní / mzdová účetní - Dobruška na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MZDOVÝ ÚČETNÍ / MZDOVÁ ÚČETNÍ v lokalitě Dobruška na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel SUNFOOD s.r.o. (25949411). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 000 Kč .

Pracovní pozice:
Mzdový účetní / mzdová účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Mzdoví účetní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
27 000 Kč
Kontakt zasláním strukturovaného životopisu na adresu milan.dvorak@sunfood.cz, telefonicky nebo osobně na adrese Čs. odboje 800, Dobruška.

Náplň práce:
- komplexní zpracování a vedení mezd a personalistiky
- komunikace a spolupráce s daňovým poradcem.

Požadujeme:
- znalost práce na PC - MS Office
- dobré komunikační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- znalost sw Money S3 výhodou.

Nabízíme:
- možnost zkráceného úvazku
- školení na mzdy a personalistiku bude poskytnuto dle potřeby.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67066928
Zaměstnavatel:
SUNFOOD s.r.o. (25949411)
Kde budete pracovat:
SUNFOOD s.r.o. - pracoviště
Dobruška na Rychnovsku, Čsl. armády 701
Kontaktní údaje:
Tel.: 604237171
E-mail: milan.dvorak@sunfood.cz