Nabídka práce Samostatný/á účetní - Příbram

S novou nabídkou volného pracovního místa SAMOSTATNÝ/Á ÚČETNÍ v lokalitě Příbram přichází na pracovní trh ke dni 26.06.2024 firma - zaměstnavatel RAVAK a.s. (25612492). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Samostatný/á účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
26.06.2024
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
pozice: Samostatný/á účetní
Náplň práce
- Evidence majetku - tzn. likvidace dodavatelských faktur za pořízení dlouhodobého hmotného a nehmotného majetku, evidence nákladů souvisejících s pořizováním jednotlivých složek dlouhodobého majetku a jeho technickým zhodnocením, evidence stavu a všech druhů pohybu dlouhodobého majetku, provádění účetních měsíčních odpisů a ročních daňových odpisů majetku, vedení saldokonta účtů 041 a 042, archivace evidence investičního majetku
- Evidence podkladů pro výpočet daně z nemovitých věcí, aktualizace údajů o pozemcích a stavbách, vyhotovení ročního daňového přiznání
- Evidence podkladů pro výpočet daně silniční dle jednotlivých vozidel, aktualizace údajů o používaných vozidlech, vyhotovení ročního daňového přiznání

Odborný profil
- ÚSO vzdělání ekonomického směru
- odborná praxe, absolventy zapracujeme
- praktická znalost podvojného účetnictví v podnikatelské sféře vítána
- schopnost orientace v účetní a daňové legislativě
- PC uživatelsky (MS Office), výhodou BYZNYS
- samostatnost, pečlivost, svědomitost, systematičnost
- schopnost práce v týmu
- ochota a chuť se dále vzdělávat

Výhody:
Pololetní a roční odměny, 5 týdnů dovolené. Příspěvky na kulturní akce, sportovní aktivity, preventivní lékařskou péči. Závodní stravování. Školení a kurzy včetně dotačních vzdělávacích projektů.

Nástup možný dle dohody
Místo výkonu práce Příbram

Kontakt: Triner Jan Ing., tel.: 318 427 234, e-mail: jan.triner@ravak.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67067136
Zaměstnavatel:
RAVAK a.s. (25612492)
Kde budete pracovat:
RAVAK a.s., provozovna Obecnická ul.
Příbram , Obecnická 285
Kontaktní údaje:
Tel.: 318 427 234
E-mail: jan.triner@ravak.com