Nabídka práce Uklízeč / Uklízečka - DPP (20 hodin týdně) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA - DPP (20 HODIN TÝDNĚ) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 04.09.2024 firma - zaměstnavatel Hotel Rada s.r.o. (26880580). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 140 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
Uklízeč / Uklízečka - DPP (20 hodin týdně)
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.09.2024
Mzda:
120 až 140 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Životopis s fotografií zašlete na e-mail: info@hotelrada.cz
Požadujeme: pečlivost, spolehlivost a samostatnost; praxe v oboru; výpis z rejstříku trestů; preferujeme dlouhodobou spolupráci; vhodné i pro absolventy; nástup IHNED

Náplň práce:
- udržovat dokonalou čistotu pokojů a koupelen
- výměna ložního prádla
- norma pro úklid pokoje je u nás 30 min./pokoj
- úklid chodeb a schodiště

Nabízíme
- pracovní doba je od 9 - 14 hodin, případně dle potřeby, včetně víkendu
- platové ohodnocení 120 až 140 Kč/hod.
- práce na DPP
- zaškolení dle praxe a zkušeností

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67068096
Zaměstnavatel:
Hotel Rada s.r.o. (26880580)
Kde budete pracovat:
Hotel Rada s.r.o.
Ostrava , Hlávkova 1041