Nabídka práce Správa sociálních sítí a marketing - Hořovice na Berounsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ A MARKETING v lokalitě Hořovice na Berounsku přichází na pracovní trh ke dni 03.07.2024 firma - zaměstnavatel RADISOX s.r.o. (06465226). Výše nabídnuté mzdy za (16 hod/týdně) je 15 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Správa sociálních sítí a marketing
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti marketingu, propagace a reklamy
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Služební poměr
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
16
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.07.2024
Mzda:
5 000 až 15 000 Kč
**Hledáme Specialistu pro Správu Sociálních Sítí a Marketing!**

Náplň práce:
- Tvorba a správa obsahu pro sociální sítě (videa, fotografie, texty).
- Plánování a realizace marketingových kampaní.
- Správa profilů na sociálních sítích (Facebook, Instagram, LinkedIn, Youtube...)
- Monitorování trendů a novinek v oblasti sociálních sítí a marketingu.

Požadujeme:
- Zkušenosti se správou sociálních sítí a online marketingem.
- Kreativní myšlení a schopnost tvořit poutavý obsah včetně video reklamy( reels, youtube.)
- Výborné komunikační a organizační schopnosti.
- Znalost nástrojů pro správu sociálních sítí
- Zkušenosti s grafickými programy (např. Adobe Photoshop)
- Analytické schopnosti a orientace na výsledky.

Nabízíme:
- Dynamické a kreativní pracovní prostředí.
- Možnost realizace vlastních nápadů a projektů.
- Flexibilní pracovní dobu a možnost práce na home office.
- Atraktivní finanční ohodnocení.
- Profesní růst a další vzdělávání v oboru.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám svůj životopis, ukázky své práce a motivační dopis na Radek@radisox.com

Těšíme se na Vaši odpověď!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední

Ano, RADISOX s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67068100
Zaměstnavatel:
RADISOX s.r.o. (06465226)
Kde budete pracovat:
RADISOX s.r.o.. Hořovice 2
Hořovice na Berounsku, Smetanova 1582
Kontaktní údaje:
Tel.: 776774740
E-mail: radek@radisox.com

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání