Nabídka práce Provozně-výrobní technolog (m/ž) - Jilemnice na Semilsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNĚ-VÝROBNÍ TECHNOLOG (M/Ž) v lokalitě Jilemnice na Semilsku přichází na pracovní trh ke dni 06.09.2024 firma - zaměstnavatel BRANO a.s. (45193363). Výše nabídnuté mzdy je 38 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Provozně-výrobní technolog (m/ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici technologové, normovači
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.09.2024
Mzda:
30 000 až 38 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč/měsíčně Příspěvek na životní a penzijní pojiš
Poznámka k nabídce práce:
POŽADAVKY
SŠ /VŠ vzdělání technického směru.
Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci a technických normách. Všeobecná znalost technologických a výrobních procesů (obrábění - CNC stroje, svařování - robotizované buňky, montáže) kreslení výkresů (AutoCad), popřípadě jiných technologií.
Uživatelská znalost MS Office.
Znalost AJ - mírně pokročilá.
ŘP sk.B
Samostatnost, flexibilita, pečlivost, důslednost, týmové chování, zodpovědnost, spolehlivost, komunikativnost.
Schopnost realizace změn ve výrobních procesech.

NÁPLŇ PRÁCE
Zpracování technologické dokumentace pro výrobu.
Tvorba postupů, návodek a předpisů dle požadavků vývoje pro účely výroby. Optimalizace výrobních procesů (výběr a zkoušky nových nástrojů, apod.).
Spolupráce při nákupu strojního vybavení -
uvolňování a sledování nových zařízení a procesů.
Úzká spolupráce s interní výrobou. Spolupracuje při kontrole kvality.

NABÍZÍME
Finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání
a praxe.
Zázemí stabilní české společnosti
Pravidelný, stabilní výdělek
Základní mzdu, prémie a příplatky garantované kolektivní smlouvou
Možnost dalšího vzdělávání
Zaškolení nových zaměstnanců
Pluxee benefit ve výši 2000,- Kč/měsíčně
Příspěvek na životní a penzijní pojištění po zkušební době
až 6 dnů dovolené nad rámec zákoníku práce
Příspěvek na závodní stravování
Věrnostní příspěvek dle kolektivní smlouvy
Příspěvek na rekreaci ve vlastním zařízení na Malé Morávce
Příspěvek na dětské rekreace

kontakt: e-mailem, telefonicky 8 - 14 hod.,

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - autocad
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) mírně pokročilá

Reference:
67068405
Zaměstnavatel:
BRANO a.s. (45193363)
Kde budete pracovat:
BRANO a.s. závod Jilemnice