Nabídka práce Dělník - seřizovač - Protivín na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK - SEŘIZOVAČ v lokalitě Protivín na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 21.08.2024 firma - zaměstnavatel OM PROTIVÍN a.s. (25164562). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Dělník - seřizovač
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
21.08.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování Každý den teplý oběd za 30 Kč
Dovolená navíc 1 týden navíc
Zvláštní prémie Měsíční příspěvek na penzijko čtvrtletní odměny, příplatky za práci
Náplň práce: Obsluha výrobních strojů, manipulace a ukládání vyrobených dílů, provádění autokontroly, podávání zpráv o neshodách, udržování strojů v čistotě, dodržování BOZP, seřízení stroje a další nastavení stroje na základě technických podkladů, provedení kotroly seřízení a uvolnění prvních kusů. Evidence dat o průběhu a výsledcích práce.
Nabízíme: Měsíční příspěvek na penzijko, dovolenou delší o 1 týden, každý den teplý oběd za 30 Kč, mobilní tarify "za hubičku" pro tebe a pro rodinu, každé čtvrtletí Ti nabijeme na Flexi pass kartu 1000 Kč, každý měsíc výplatu řádně a včas na Tvém účtu, čtvrtletní odměny, příplatky za práci v odpolední/noční směně, bonusy za přesčasy a práci v sobotu, příspěvek na dopravu
První kontakt: v pracovní dny Po-Pá 7:00 - 14:00 hod, Kaisrová Michaela, tel.: 382 252 795 , e-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67068466
Zaměstnavatel:
OM PROTIVÍN a.s. (25164562)
Kde budete pracovat:
OM PROTIVÍN a.s.
Protivín na Písecku, Švermova 349
Kontaktní údaje:
Tel.: 382 252 795
E-mail: michaela.kaisrova@bondioli-pavesi.com