Nabídka práce *Recepční (m/ž) - OZP, TZP - Žďár nad Sázavou

S novou nabídkou volného pracovního místa *RECEPČNÍ (M/Ž) - OZP, TZP v lokalitě Žďár nad Sázavou přichází na pracovní trh ke dni 03.07.2024 firma - zaměstnavatel R-PASS s.r.o. (05251150). Výše nabídnuté mzdy za (6 hod/týdně) je přinejmenším 4 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
*Recepční (m/ž) - OZP, TZP
Odvětví:
Administrativa
Obchod a cestovní ruch
Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních)
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
6
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.07.2024
Mzda:
4 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzděláván
Poznámka k nabídce práce:
JOBMATCH - OZP, TZP;
Pracovní poměr na dobu určitou;
Náplň práce:
Obsluha recepce firmy
Kontakt se zaměstnanci firmy, s dodavateli, zákazníky, …
Obsluha balíkovny, pokladny
Prodej výrobků naší dílny
Obsluha telefonu, emailu a chatu
Požadujeme:
Příjemné vystupování (bezchybný mluvený a písemný projev)
Základní znalost práce na PC
Proaktivní přístup na prodejně
Nabízíme:
Chráněné pracovní místo pouze pro OZP
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Po dobu zkušební doby (3 měsíce) bude pracovní úvazek na 6 hodin/týdně. Po zaučení možno pracovní úvazek zvýšit na 12 hodin/týden.
První kontakt pouze emailem: prace@r-pass.cz.
Termíny nástupů: 15.7.2024; 29.7.2024; 12.8.2024; 26.8.2024.
Jedná se o zaměstnání malého rozsahu.
Proč jsou naše inzeráty často zveřejňovány?
Nejedná se o to, že by u nás byli naši kolegové nespokojeni, ale chceme zajistit povědomí o naši chráněné dílně, která ráda poskytne pracovní příležitost každému uchazeči o zaměstnání s invalidním důchodem.
Zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělávání
První kontakt e-mailem;

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC

Ano, R-PASS s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67069187
Zaměstnavatel:
R-PASS s.r.o. (05251150)
Kde budete pracovat:
R-PASS s.r.o. - Žďár nad Sázavou
Žďár nad Sázavou , Vejmluvova 377
Kontaktní údaje:
E-mail: prace@r-pass.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce