Nabídka práce BRUSIČ / BRUSIČKA - Meziměstí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa BRUSIČ / BRUSIČKA v lokalitě Meziměstí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel PROMA REHA, s.r.o. (63219107). Výše nabídnuté mzdy je 180 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
BRUSIČ / BRUSIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
125 až 180 Kč/hod
Nabízené benefity
Jiné výhody zaškolení, benefity - po zapracování příspěvek na stravování atd.
Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pro výrobní závod v Meziměstí posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici BRUSIČ. Jeho/jejím hlavním úkolem bude broušení výrobních komponentů.
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: broušení (za použití pásové brusky, rotační brusky, pilníku, stojanové brusky), příprava komponentů pro lakování, práce s vrtačkou a na rovnacím lisu.

Požadavky: zručnost, znalost práce se základními měřidly a ručním nářadím.

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobé a stabilní zaměstnání ve strojírenském oboru, zaškolení, odměňování závislé na kvalitě odváděné práce, benefity - po zapracování příspěvek na stravování.

V případě zájmu o uvedenou pracovní pozici zašlete svůj strukturovaný životopis na e-mail hr@promareha.cz, tel. kontakt: +420 775 776 094.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Jiné zručnost

Reference:
67069216
Zaměstnavatel:
PROMA REHA, s.r.o. (63219107)
Kde budete pracovat:
PROMA REHA, s.r.o. - provozovna Meziměstí
Meziměstí na Náchodsku, Tovární 84
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 775 776 094