Nabídka práce informatik/čka - zařazen do odboru kanceláře starosty a místostarostů - Hodonín

S novou nabídkou volného pracovního místa INFORMATIK/ČKA - ZAŘAZEN DO ODBORU KANCELÁŘE STAROSTY A MÍSTOSTAROSTŮ v lokalitě Hodonín přichází na pracovní trh ke dni 08.07.2024 firma - zaměstnavatel Město Hodonín (00284891). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

informatik/čka - zařazen do odboru kanceláře starosty a místostarostů
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.07.2024
Mzda:
21 800 až 35 000 Kč
Požadavek - orientace v systémech veřejné správy (ISDS, CzechPoint, RŽP, Portál občana, atd.) znalost cizího jazyka - AJ - min. na úrovni čtení technické dokuemntace.
Veškeré podklady, které je potřeba k účasti na VŘ doložit, jsou uvedeny na www.hodonin.eu - napravo ve sloupci - nabídka zaměstnání.
Náplň práce: problematika kybernetické bezpečnosti vč. implementace prvků kyber-bezpečnosti, zavádění prvků SmartCity, řízení projektů v IT, komplexní pokrytí IT potřeb úřadu, spolupráce na koncepčním vývoji IS Měú Hodonín, atd.
Stravenky v hodnotě 150 Kč za každý odpr. den, 25 řádné dovolené/rok, sociální fond, 5 dní placeného volna navíc, možnost využití zvýh.tarifů mobilního operátora, nepeněžité dary při pracovních, životních výročích a narození dítěte, účast zdarma v jazykových kurzech, apod.
Výběrové řízení bude stanoveno po ukončení vyhlášení VŘ.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67070091
Zaměstnavatel:
Město Hodonín (00284891)
Kde budete pracovat:
Město Hodonín - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 518316325
E-mail: konecny.jiri@muhodonin.cz

Další nabídka práce podle lokality