Nabídka práce Účetní - Znojmo

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ v lokalitě Znojmo přichází na pracovní trh ke dni 08.07.2024 firma - zaměstnavatel Nevoga s.r.o. (00207730). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Účetní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Odborní účetní finanční a investiční
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.07.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Možno i na zkrácený úvazek.
Náplň práce:
- zpracování přijatých faktur, spolupráce při DPH, kontrolních hlášeních a souhrnných hlášeních - účtování investic, vykonávání administrativní práce spojenou s účetnictvím, zpracování účetní agendy
- řešení platebního styku, spravování kmenových dat a účtů.
Požadavky:
- vzdělání ekonomického směru
- dobrá znalost německého jazyka, znalost MS-Office
- zkušenosti se systémem ERP výhodou
- přesnost a samostatnost, systematičnost a analytické myšlení
Zaměstnanecké výhody:
- práce v topmoderní rodinné firmě, ergonomicky řešená pracovní místa
- atraktivní finanční ohodnocení, NevoBenefity, firemní akce, Home Office
- příspěvek na péči o děti v NevoKids
Informace:
- osobně PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30
- mailem - zaslat profesní životopis v němčině ve formátu pdf.
- telefonicky PO-ČT 7-16 hod.; PÁ 7:00-13:30

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS-Office
Jazykové znalosti:
Němčina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Nevoga s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67070143
Zaměstnavatel:
Nevoga s.r.o. (00207730)
Kde budete pracovat:
Nevoga s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 778 79 79 78
E-mail: personal@nevoga.com

Další nabídka práce podle lokality