Nabídka práce Obsluha čerpací stanice - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA ČERPACÍ STANICE v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 09.07.2024 firma - zaměstnavatel Jaroslav Vondrášek (71833081). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 300 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha čerpací stanice
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
09.07.2024
Mzda:
21 300 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: Obsluha čerpací stanice. Práce na pokladně.
Požadavky: Příjemné vystupování,trestní bezúhonnost.
Pracovní doba: 5:00 - 17h, 10:00 - 22:00h
První kontakt: telefonicky od 8:00 do 16: 00h, na tel. č. 721 986 505 nebo č. 607 666 065
e-mailem: jaroslav77@seznnam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
67070324
Zaměstnavatel:
Jaroslav Vondrášek (71833081)
Kde budete pracovat:
Jaroslav Vondrášek - Čerpací stanice Benzina - Pražská
Písek , Pražská 441
Kontaktní údaje:
E-mail: jaroslav77@seznam.cz

Další práce podle lokality