Nabídka práce Podnikoví právníci - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa PODNIKOVÍ PRÁVNÍCI v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 16.07.2024 firma - zaměstnavatel Město Písek (00249998). Výše nabídnuté mzdy je 37 170 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Podnikoví právníci
Odvětví:
Právo
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
16.07.2024
Mzda:
25 280 až 37 170 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Tajemnice Městského úřadu Písek vyhlašuje v souladu se zákonem č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů výběrové řízení na místo úředníka/úřednice – právníka/právničky kanceláře úřadu Městského úřadu Písek.

Druh práce: výkon komplexních právních činností v jednotlivých oborech státní správy
nebo samosprávy včetně zastupování veřejných zájmů v soudních sporech.

Náplň práce:
- zajišťování právní služby v otázkách státní správy a samosprávy,
- zastupování města před soudy a notáři v otázkách samostatné působnosti,
- vymáhání pohledávek,
- poskytování metodické pomoci ostatním odborům úřadu v právních věcech týkajících se jejich činnosti.

Místo výkonu práce: správní obvod města Písek jako obce s rozšířenou působností.
Doba výkonu práce: doba neurčitá
Předpokládaný nástup: 01.12.2024 nebo dle dohody.
Platové podmínky: platová třída 11 dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. – příloha č. 1 (plat se stanoví podle délky započitatelné praxe + příplatky).
Bonusy: příspěvky ze sociálního fondu (příspěvek na penzijní připojištění, rekreaci, stravenky).

Předpoklady podle § 4 zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů, v platném znění: úředníkem se může stát fyzická osoba, která je státním občanem České republiky, popřípadě fyzická osoba, která je cizím státním občanem a má v České republice
trvalý pobyt, dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, je bezúhonná, ovládá jednací jazyk
a splňuje další předpoklady pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem.

Požadavky:
- vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu nebo vysokoškolské vzdělání
v bakalářském studijním programu právního zaměření,
- znalost zákona o obcích výhodou,
- znalost práce s PC,
- řidičský průkaz minimálně skupiny B – aktivní řidič,
- praxe ve veřejné správě na uvedeném úseku výhodou.

Písemnou přihlášku do výběrového řízení spolu s povinnými přílohami zašlete na adresu: Městský úřad
Písek, kancelář úřadu, Ing. Lenka Nohejlová, Velké náměstí 114, 397 19 Písek nebo odevzdejte
na podatelně MÚ Písek nejpozději do 09.09.2024.
Obálku s přihláškou označte „Výběrové řízení – právník“.

Povinné přílohy přihlášky:
- životopis, ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech
a dovednostech týkajících se nabízené pracovní pozice (nejlépe strukturovaný);
- výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíce – originál nebo ověřená kopie; u cizích státních
příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový
doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením;
- ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně dokladu o splnění kvalifikačních
požadavků vzdělání;
- čestné prohlášení o splnění požadavku řidičského průkazu (aktivní řidič) a znalosti práce s počítačem.

Výběrové řízení – písemný test a pohovor s vybranými uchazeči/uchazečkami proběhne dne 17.09.2024.

Tajemnice si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo nikoho nevybrat.

Osobní údaje jsou shromažďovány a zpracovávány za účelem výběrového řízení, z důvodů plnění právní
povinnosti, která vyplývá ze zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků, ve znění pozdějších předpisů. Veškeré zaslané originály dokumentů budou po ukončení výběrového řízení
neúspěšným uchaze

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Reference:
67070529
Zaměstnavatel:
Město Písek (00249998)
Kde budete pracovat:
Město Písek
Písek , Velké náměstí 114
Kontaktní údaje:
Tel.: 382 330 203
E-mail: lenka.nohejlova@mupisek.cz

Další práce podle lokality