Nabídka práce Klinický logoped/ka - garant (odborný zástupce) - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa KLINICKÝ LOGOPED/KA - GARANT (ODBORNÝ ZÁSTUPCE) v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 10.07.2024 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 52 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Klinický logoped/ka - garant (odborný zástupce)
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Kliničtí logopedi
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.07.2024
Mzda:
32 000 až 52 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Do našeho týmu v Brně hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Klinický logoped - garant (odborný zástupce)

Požadujeme:
- VŠ vzdělání + atestace v oboru Klinická logopedie a osvědčení K3
- empatii, trpělivost, pečlivost a zodpovědnost
- zájem o práci s handicapovanými uživateli a jejich rodinami

Popis pracovní pozice:
- zajištění včasných rehabilitačních, diagnostických, terapeutických a organizačních opatření směřujících k rozvoji komunikace a bezpečnosti polykání
- vedení zdravotní dokumentace, vypracování zpráv pro správní orgány a lékaře
- zajištění obsluhy logopedických programů a speciálních pomůcek
- multidisciplinární spolupráce za účelem integrace uživatele a zlepšení stavu
- úzká spolupráce s rodiči uživatelů

Zaměstnanecké výhody:
- možnost seberealizace na náročné a zajímavé pozici
- skvěle fungující, profesionální a podpůrný kolektiv
- vybavenou logopedickou ambulanci speciálními pomůckami
- nástup možný dle dohody
- úvazek 0,5 (nebo i vyšší dle domluvy)
- zázemí stabilní organizace
- podporu dalšího profesního rozvoje a sebevzdělávání
- příspěvky z FKSP
- podporu vzdělávání a profesního seberozvoje
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Ano, Centrum Kociánka uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67070619
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka
Brno , Kociánka 93
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 504 217
E-mail: Lenka.kreysova@kocianka.cz

Další práce podle lokality

Další nabídka práce podle oboru

Často poptávaná volná pracovní místa