Nabídka práce Obsluha vysokozdvižného vozíku a manipulant/ka - Blatná na Strakonicku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU A MANIPULANT/KA v lokalitě Blatná na Strakonicku přichází na pracovní trh ke dni 06.08.2024 firma - zaměstnavatel EM Polar k.s. (63887282). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha vysokozdvižného vozíku a manipulant/ka
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.08.2024
Mzda:
35 000 až 50 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Koho hledáme?
Jsi aktivní řidič, máš řidičský průkaz minimálně sk. B.
Většinu své pracovní doby budeš obsluhovat vysokozdvižný vozík, a to ve výrobních halách i mezi nimi.
Máš technické povědomí. Víš, co je plech, co trubka.
Tvým úkolem bude zavážet kolegům materiál a zpracovaný ho zase od nich odvážet.
Součástí tvé práce bude také vykládka dodávaného materiálu a náklad našich výrobků.
Umíš si na práci tzv. "zajít".
Jsi aktivní člověk, co se nebojí zapojit do výroby.

Co ti nabízíme?
Jízdu na velkých strojích: 5 tun, 10 a 16 tun (největší v Blatné).
Pestrou pracovní náplň a skvělý tým.
Stabilitu… Tedy vlastně růst!
Jsme zakázková výroba, vše je u nás poprvé.
Všechno tě naučíme.
Jednu směnu, ranní. A přesčasů, kolik zvládneš.
Stravování ve firemní jídelně, samozřejmě s příspěvkem zaměstnavatele.
Přispějeme ti i na dopravu do zaměstnání.
5 dní placené dovolené navíc (celkem 25 dní placené dovolené).
Mobilní telefon s daty i pro osobní účely.
Motivační bonusový systém.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na životní/penzijní pojištění a další…
Kontakt: telefonicky od 8.00 do 15.00 hodin, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz B

Reference:
67070832
Zaměstnavatel:
EM Polar k.s. (63887282)
Kde budete pracovat:
EM Polar k.s.- Blatná
Blatná na Strakonicku, Čechova 221
Kontaktní údaje:
Tel.: 383422865
E-mail: prace@em-polar.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce

Užitečné informace k pracovnímu místu

Skladníci a pracovníci pro manipulaci s materiálem třídí, skladují a vydávají náhradní díly a zásoby pro použití v podniku, ve kterém pracují. Jsou zaměstnáni ve výrobních podnicích, skladech, maloobchodních a velkoobchodních zařízeních, důlních, lesnických a stavebních podnicích, opravnách, nemocnicích a dalších zařízeních.