Nabídka práce Elektromechanici - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROMECHANICI v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 16.07.2024 firma - zaměstnavatel Trafo CZ, a.s. (27636224). Výše nabídnuté mzdy za (35 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Elektromechanici
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
35
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.07.2024
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Operátor/ka výroby
Firma: Trafo CZ, a.s.
Místo pracoviště: Koutníkova 208, 503 01 Hradec Králové
Pracovní poměr: práce na plný úvazek
Smluvní vztah: HPP
Vzdělání: středoškolské – obor elektro – maturita/výuční list
Zařazení: Středisko 201 - elektro

Popis pozice
Pojďte s námi pracovat pro společnost Trafo CZ, a.s., která je součástí holdingové společnosti ECO-INVESTMENT, a.s. Základním předmětem podnikání naší společnosti je výroba služby pro energetiku. Momentálně hledáme kolegu/yni na pozici operátor/ka výroby.
Co Vás čeká
• montáž transformátorů – zapojování NN a VN, montáž TR do nádoby, obsluha sušící pece, finální kompletace TR
• manipulace s TR – vazačské a jeřábnické práce
• výpomoc při opravách transformátorů
• výpomoc při příjmu zboží a nakládce TR
• další úkoly ve vztahu k dané pracovní pozici, resp. podle pokynů nadřízeného
Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít
• vzdělání v oboru elektro
• manuální zručnost
• konstruktivní přístup k řešení různých situací
• schopnost pracovat samostatně, aktivní přístup k řešení problému
• profesionální a odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
Výhody
• vazačský a jeřábnický průkaz
• průkaz obsluhovatele motorových manipulačních vozíků

Co Vám můžeme nabídnout?
• práci v úspěšné, stabilní a prosperující společnosti
• velice zajímavé finanční ohodnocení
• roční odměny
• 5 týdnů dovolené + 3 dny sick days
• 7hodinová pracovní doba
• možnost profesního růstu a vzdělávání se v dané profesní oblasti
• možnost zvýhodněného mobilního tarifu
• příspěvek na stravování, penzijní připojištění, benefitní karta
• nadstandartní zdravotní péče, firemní akce
• a spousta dalších benefitů
Pokud Vás tato nabídka zaujala kontaktujte nás, popřípadě zašlete strukturovaný životopis. Budeme Vás kontaktovat.

Email: kavka@trafocz.cz
tel.: +420 724 895 721

Odpovědí na tento inzerát souhlasíte, aby společnost Trafo CZ, a.s. sídlem Koutníkova 208, 503 01 Hradec Králové, zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., až do jeho odvolání písemnou formou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67070992
Zaměstnavatel:
Trafo CZ, a.s. (27636224)
Kde budete pracovat:
Trafo CZ, a.s.
Hradec Králové , Koutníkova 208
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 895 721
E-mail: info@trafocz.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce