Nabídka práce Provozní elektrikář (M/Ž) - Protivín na Písecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ (M/Ž) v lokalitě Protivín na Písecku přichází na pracovní trh ke dni 15.07.2024 firma - zaměstnavatel Wotan Forest, a.s. (26060701). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Provozní elektrikář (M/Ž)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.07.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Zvláštní prémie náborový příspěvek 30.000 Kč
Jiné výhody příspěvek na stravování, penzijní připojištění, další slevové programy pro zaměs
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- práce při údržbě a opravách budov, strojů a zařízení a elektroinstalace
- diagnostika a opravy elektro zařízení
- preventivní údržba, orientace v elektro schématech výhodou
- pravidelna kontrola pracovišť, odstraňování zjištěných nedostatků
- identifikace příčin poruch a jejich následné odstraňování
- účast na školeních
- výpomoc kolegům při opravách a rekonstrukcích, řízení osobního nebo dodávkového vozidla

Požadujeme:
- SOU/SŠ elektro, praxe na obdobné pozici výhodou
- platné školení dle NV 194/2022 Sb. minimálně §5
- výborná orientace v elektrodokumentaci
- časová flexibilita, spolehlivost, ochota pracovat ve směnném provozu
- manuální zručnost

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, náborový příspěvek 30.000 Kč, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, další slevové programy pro zaměstnance

První kontakt: kariera@wotan.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.

Reference:
67071943
Zaměstnavatel:
Wotan Forest, a.s. (26060701)
Kde budete pracovat:
Wotan Forest a.s. - pracoviště Pila Protivín
Protivín na Písecku, M. Krásové 1009