Nabídka práce Asistent / Asistentka nákupního oddělení Ostrava (20-30 hodin týdně) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT / ASISTENTKA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ OSTRAVA (20-30 HODIN TÝDNĚ) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 15.07.2024 firma - zaměstnavatel VELA CZECH, s.r.o. (26819643). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 19 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Asistent / Asistentka nákupního oddělení Ostrava (20-30 hodin týdně)
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Odborní asistenti v administrativě
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
15.07.2024
Mzda:
12 500 až 19 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Po 3 letech věrnostní program životního připojištění, sick days po půl roce
Poznámka k nabídce práce:
1. kontakt E-MAILEM: v.podskubkova@vela.cz

Jsme česká reklamní společnost s působností po celé České republice a na Slovensku.
Dodáváme reklamní a dárkové předměty firmám i státním institucím již více než 30 let.

Náplň práce:
- příprava účetních dokladů ke zpracování
- archivace dokumentů
- objednávky u externích dodavatelů a případné vyřizování reklamací
- zpracovávání ceníků
- práce s interním informačním systémem v programy Abra
- správa vzorků pro zákazníky

Požadujeme:
- SŠ ekonomického zaměření ukončená maturitou nebo praxe v oboru
- výborná znalost MS Office, Excel
- aktivní přístup k práci, samostatnost a zodpovědnost
- výpis z rejstříku trestů
- znalost účetního programu Abra výhodou
- znalost angličtiny, alespoň psanou formou a jednoduchá komunikace po telefonu

Nabízíme:
- práce na HPP, úvazek 20-30 hodin týdně
- hrubá nástupní mzda 12 500 - 19 000 Kč dle kvalifikace a podle úvazku
- jednosměnný provoz v rámci pracovní doby 7:30 - 16:00 hod.
- zaškolení
- po 3 letech věrnostní program životního připojištění
- sick days po půl roce
- nástup dohodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC Výborná znalost MS Office
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Angličtina (aktivní) znalost alespoň psanou formou a jednoduchá komunikace po telefonu

Ano, VELA CZECH, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67072012
Zaměstnavatel:
VELA CZECH, s.r.o. (26819643)
Kde budete pracovat:
VELA CZECH, s.r.o.;
Ostrava , Ruská 1162
Kontaktní údaje:
E-mail: v.podskubkova@vela.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce