Nabídka práce Specialista/specialistka produktového školení - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA/SPECIALISTKA PRODUKTOVÉHO ŠKOLENÍ v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 01.08.2024 firma - zaměstnavatel ELDIS Pardubice, s.r.o. (15050742). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Specialista/specialistka produktového školení
Odvětví:
Školství
Specialisté a odborní pracovníci v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Počet volných míst:
6
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.08.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody zkrácená pracovní doba, stravenkový paušál
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE
- vzdělávání v oblasti radiolokace pod vedením zkušených mentorů a odborníků
- spolupráce na přípravě školících materiálů (manuálů, prezentace, krátká instruktážní videa, e-learning, renderování apod.)
- provádění uživatelských školení obsluh radiolokační techniky pro tuzemské a zahraniční zákazníky v ČR i zahraničí
- péče o zákazníky v průběhu pobytu v ČR
POŽADAVKY
- min. SŠ vzdělání (technického zaměření výhodou)
- velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- aktivní přístup a ochotu cestovat do zahraničí
Pracovní doba - pracovní doba je od pondělí do pátku 37,5 hodin týdně. Základní (pevná) část pracovní doby je stanovena od 9:00 do 14:00 hod.
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) min, středně pokročilá úroveň

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67072064
Zaměstnavatel:
ELDIS Pardubice, s.r.o. (15050742)
Kde budete pracovat:
ELDIS Pardubice, s.r.o.
Pardubice , Dělnická 469
Kontaktní údaje:
E-mail: hr@eldis.cz

Další práce podle lokality

Další nabídka práce podle oboru