Nabídka práce Sekretáři (všeobecní) - Přelouč na Pardubicku

S novou nabídkou volného pracovního místa SEKRETÁŘI (VŠEOBECNÍ) v lokalitě Přelouč na Pardubicku přichází na pracovní trh ke dni 22.08.2024 firma - zaměstnavatel Nikomax personal s.r.o. (10744274). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 500 Kč .

Pracovní pozice:
Sekretáři (všeobecní)
Odvětví:
Administrativa
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.08.2024
Mzda:
24 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- Příjem a zpracování telefonních hovorů, e-mailů a pošty
- Vedení a správa dokumentace a záznamů
- Příprava a formátování dokumentů, zpráv a prezentací
- Komunikace s klienty a dodavateli
- Správa kancelářských zásob a objednávek
- Další administrativní úkoly dle potřeby
Požadavky:
- Výborné organizační a komunikační schopnosti
- Schopnost práce v týmu i samostatně
- Spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost
První kontakt e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení
Dovednosti:
Práce s PC znalost
Práce s PC - textový editor (Word) MS Office
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Angličtina (aktivní) na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
Ruština (aktivní) na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
Ukrajinština (aktivní) na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
67072418
Zaměstnavatel:
Nikomax personal s.r.o. (10744274)
Kde budete pracovat:
Nikomax personal s.r.o.
Přelouč na Pardubicku, Hradecká 1383
Kontaktní údaje:
E-mail: nikomaxpersonal@post.cz