Nabídka práce Plánovač výroby - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PLÁNOVAČ VÝROBY v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 17.07.2024 firma - zaměstnavatel VVUÚ, a.s. (45193380). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 48 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Plánovač výroby
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři technologové, normovači
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.07.2024
Mzda:
45 000 až 48 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 25 dní řádné dovolené
Jiné výhody Stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
1. kontakt E-MAILEM, TELEFONICKY. Tel.: 771 137 455, e-mail: rehanek@rsbp.cz

Hledáme zkušeného a motivovaného plánovače pro naši rostoucí strojírenskou společnost. Pokud máte technické myšlení, organizační schopnosti a zájem o práci v dynamickém prostředí, přidejte se k našemu týmu a pomozte nám dosáhnout našich výrobních cílů.

Požadujeme:
- Vzdělání v oboru strojírenství,
- minimálně 3 roky praxe ve výrobním prostředí,
- schopnost analyzovat a optimalizovat výrobní procesy,
- znalost moderních technologií v oblasti výroby,
- znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy výhodou),
- komunikační schopnosti a schopnost pracovat v týmu.

Náplň práce:
- Plánování a koordinace výrobních procesů na základě objednávek a plánu,
- odpovědnost za tvorbu a řízení výrobního plánu dané výrobní kapacity,
- tvorba a aktualizace výrobního plnu v ERP systému,
- spolupráce s produktovými managery a nákupním oddělením,
- analýza a řešení vzniklých problémů ve výrobě.

Nabízíme:
- Konkurenceschopná mzda,
- firemní benefity (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění),
- 25 dní řádné dovolené (za odpracovaný kalendářní rok),
- možnosti profesního rozvoje a školení,
- příležitost k účasti na inovativních projektech ve výrobě.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Práce s PC Znalost práce na PC (MS Office, ERP systémy výhodou)

Reference:
67072700
Zaměstnavatel:
VVUÚ, a.s. (45193380)
Kde budete pracovat:
VVUÚ, a.s.
Ostrava , Pikartská 1337
Kontaktní údaje:
Tel.: 771 137 455
E-mail: rehanek@rsbp.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání