Nabídka práce Mechanik / mechanička, opravář / opravářka informačních technologií - Albrechtice nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK / MECHANIČKA, OPRAVÁŘ / OPRAVÁŘKA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ v lokalitě Albrechtice nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 20.08.2024 firma - zaměstnavatel ASCO-CZ s.r.o. (17878802). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Mechanik / mechanička, opravář / opravářka informačních technologií
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Informační technologie
Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.08.2024
Mzda:
28 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody mobilní telefon, firemní vzdělávání
Kontakt telefonicky nebo zasláním životopisu na adresu martinec@asco-cz.com.

Požadujeme:
- řidičský průkaz sk. B
- schopnost týmové spolupráce, schopnost improvizace
- preciznost, komunikativní dovednosti.

Náplň práce:
- instalace internetu u zákazníků a práce s tím související
- sestavování počítačových sítí, oživování a přizpůsobování na míru zákazníkovi (zaučíme vás)
- spolupráce při budování naší společnosti a její značky
- možnost podílení se na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme:
- atmosféru zavedené společnosti s velkým potencionálem dalšího růstu
- mobilní telefon, firemní vzdělávání
- flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67073288
Zaměstnavatel:
ASCO-CZ s.r.o. (17878802)
Kde budete pracovat:
ASCO-CZ s.r.o. - pracoviště
Albrechtice nad Orlicí na Rychnovsku, Pardubická 302
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 713 781
E-mail: martinec@asco-cz.com