Nabídka práce PRACOVNÍK / PRACOVNICE POHŘEBNÍ SLUŽBY - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE POHŘEBNÍ SLUŽBY v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 22.07.2024 firma - zaměstnavatel AETERNITAS pohřební služba, s.r.o. (06033792). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK / PRACOVNICE POHŘEBNÍ SLUŽBY
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Pracovníci v pohřebnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.07.2024
Mzda:
35 000 až 40 000 Kč
Pracovní poměr na 1 rok, po zapracování možno na dobu neurčitou.
- Pracovní náplň: péče o zemřelé, účast na převozech zemřelých, organizace a zajištění pohřebních obřadů, vedení jednoduché administrativy.
- Požadujeme: kultivované vystupování, samostatnost, zodpovědnost, komunikační schopnosti na adekvátní úrovni, znalost práce na PC (uživatelská úroveň), příjemný zevnějšek, empatii, loajalitu, časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení, fyzickou zdatnost.
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, moderní pracovní prostředí na vysoké úrovni, jistotu mzdy.
- Nutno počítat s prací i v noci, víkendech a státních svátcích. Fyzicky náročná práce (zvedání břemen- transporty zemřelých i z výškových budov)
- V případě zájmu své životopisy zasílejte emailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67073512
Zaměstnavatel:
AETERNITAS pohřební služba, s.r.o. (06033792)
Kde budete pracovat:
AETERNITAS pohřební služba, s.r.o. - pracoviště
Hradec Králové , Vážní 1173
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 458 572
E-mail: personalni@aeternitas.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce