Nabídka práce SPECIALISTA / SPECIALISTKA MARKETINGU SENIOR - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SPECIALISTA / SPECIALISTKA MARKETINGU SENIOR v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel PROMA REHA, s.r.o. (63219107). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
SPECIALISTA / SPECIALISTKA MARKETINGU SENIOR
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti marketingu
Směnnost:
Neurčeno
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody notebook, mobilní telefon, příspěvek na stravování atd.
Společnost PROMA REHA, s.r.o., člen skupiny VCL Group, český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá pracovníka/pracovnici na pozici SPECIALISTA MARKETINGU SENIOR. Jeho/jejím hlavním úkolem bude příprava a realizace marketingové strategie v rámci ČR i zahraničí.

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: příprava, realizace a vyhodnocování marketingové strategie v rámci ČR i zahraničí; návrh a realizace marketingových kampaní, budování a rozvoj nových segmentů trhu; monitorování trhu, postavení a aktivit konkurence; vyhledávání nových obchodních / marketingových příležitostí; brand management; příprava prodejní argumentace; aktivní kontakt se zákazníky.

Požadavky: vzdělání SŠ/VŠ, praxe v oblasti marketingu; znalost marketingových nástrojů; znalost AJ na komunikativní úrovni; výborné prezentační a komunikační dovednosti; řidičské oprávnění skupiny B; důslednost, spolehlivost, cílevědomost, zodpovědnost, tvůrčí myšlení; dobrá znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, internet).

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou a odpovědnou práci v prostředí stabilní společnosti, možnost osobnostního a profesionálního růstu, ohodnocení závislé na Vašich výsledcích a plnění cílů - odměny, notebook, mobilní telefon, stravenky, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené.

V případě, že Vás tato nabídka práce zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis s krátkým průvodním dopisem na e-mail: kariera@promareha.cz a do předmětu zprávy uveďte název pozice, o kterou máte zájem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC dobrá znalost (Word, Excel, Outlook, internet)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné praxe v oblasti marketingu, znalost marketingových nástrojů atd.
Jazykové znalosti:
Angličtina (neurčeno) komunikativní úroveň

Reference:
67074111
Zaměstnavatel:
PROMA REHA, s.r.o. (63219107)
Kde budete pracovat:
PROMA REHA, s.r.o.
Česká Skalice na Náchodsku, Riegrova 342