Nabídka práce Grafik elektronických titulů - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa GRAFIK ELEKTRONICKÝCH TITULŮ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 02.08.2024 firma - zaměstnavatel NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. (25501356). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Grafik elektronických titulů
Odvětví:
Informační technologie
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Grafici a výtvarníci v multimédiích
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
02.08.2024
Mzda:
28 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Požadovaný stupeň vzdělání: SŠ obor grafika, nebo VŠ technický, pedagogický, filosofický směr
Specifické požadavky na absolventa: práce na PC (MS Office), znalost grafických programů Adobe Photoshop (mírně pokročilý), InDesign, Illustrator (základní úroveň), pozitivní přístup, samostatný, učenlivý, výborné komunikační a organizační dovednosti, flexibilita

Náplň práce:
osvojení si práce se specializovaným programem Media Creator (ovládání
programu, orientace v jeho možnostech, sledování vývoje, podílení se na
vytváření materiálů, které s užíváním programu souvisejí)
vytváření interaktivních učebnic, cvičení a ostatních doplňkových
součástí, vkládání fotografií, audií, videí, mezipředmětových vazeb
návrhy, zpracování a úpravy obrázků a jiné grafiky (Photoshop,
Illustrator)
kontrola a testování funkčnosti interaktivních učebnic, odhalování chyb
v programu Media Creator
průběžná komunikace s ostatními grafiky elektronických titulů, redaktory
a autory k realizaci jednotlivých částí pracovního úkolu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67076785
Zaměstnavatel:
NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. (25501356)
Kde budete pracovat:
NOVÁ ŠKOLA, s.r.o. prac.
Brno , Bratislavská 884
Kontaktní údaje:
E-mail: pernica@nns.cz

Další nabídka práce podle lokality