Nabídka práce Prodavači v prodejnách - Hodonín

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČI V PRODEJNÁCH v lokalitě Hodonín přichází na pracovní trh ke dni 05.08.2024 firma - zaměstnavatel Libor Hošek (11519002). Výše nabídnuté mzdy je 23 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodavači v prodejnách
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Prodavači v prodejnách
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.08.2024
Mzda:
21 800 až 23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
o požadujeme pečlivost a přesnost při přípravě expedice E-shopů a komunikaci se zákazníkem
o logické myšlení a kreativita
o aktivní přístup k práci, chuť učit se novým věcem
o nutná výborná znalost a zkušenost s prací na PC (prodejní software)
o dlouholetá zkušenost s aktivním prodejem (nejlépe z prodejny papírnictví)
o schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, samostatnost, časová flexibilita
o loajalita vůči firmě
Pracovní náplň:
o obsluha zákazníků
o obsluha pokladny
o obsluha ZÁSILKOVNY
o příprava zásilek pro e-shop
Místo nabízené práce:
o papírnictví OFERTA - Rodinova 691/4, Hodonín
Možnost nástupu:
o od 7.8.2024
Pokud Vás zaujala námi nabízená pracovní pozice zašlete svůj životopis na adresu: oferta@oferta.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Práce s PC

Reference:
67077236
Zaměstnavatel:
Libor Hošek (11519002)
Kde budete pracovat:
Libor Hošek
Hodonín , Rodinova 691
Kontaktní údaje:
E-mail: oferta@oferta.cz