Nabídka práce dělník/ce - obsluha pil na řezání polyuretanové pěny - Hodonín

S novou nabídkou volného pracovního místa DĚLNÍK/CE - OBSLUHA PIL NA ŘEZÁNÍ POLYURETANOVÉ PĚNY v lokalitě Hodonín přichází na pracovní trh ke dni 07.08.2024 firma - zaměstnavatel PURETA s.r.o. (25581660). Výše nabídnuté mzdy je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
dělník/ce - obsluha pil na řezání polyuretanové pěny
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Manipulační dělníci ve výrobě
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
07.08.2024
Mzda:
24 000 až 27 000 Kč
Požadujeme: manuální zručnost, všestrannost, samostatnost, pracovitost, základní znalosti práce na PC, znalost práce s VZV výhodou.
Náplň práce: manipulace se stroji na zpracování PUR pěny, výroba polotovarů a výrobků z PUR pěny, pomocné práce při nakládce a výkladce výrobků.
Nábízíme: plný pracovní úvazek, nástup monžný ihned, zázemí stabilní firmy, příspěvek na stravování. Kontakt na mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC základy

Reference:
67078330
Zaměstnavatel:
PURETA s.r.o. (25581660)
Kde budete pracovat:
PURETA s.r.o. - Hodonín
Hodonín , Brněnská 4372
Kontaktní údaje:
E-mail: ucto@pureta.cz

Další nabídka práce podle lokality