Nabídka práce Inspicient / Inscipientka a asistent / asistentka režiséra do souboru baletu - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa INSPICIENT / INSCIPIENTKA A ASISTENT / ASISTENTKA REŽISÉRA DO SOUBORU BALETU v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 07.08.2024 firma - zaměstnavatel Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace (00100528). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 27 260 Kč hrubého.

Inspicient / Inscipientka a asistent / asistentka režiséra do souboru baletu
Odvětví:
Kultura a sport
Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
07.08.2024
Mzda:
20 000 až 27 260 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování Možnost stravování za výhodnou cenu
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody Benefity FKSP
Písemné přihlášky včetně strukturovaného životopisu a krátkého motivačního dopisu zašlete do 20.9.2024 na e-mail: pavlina.machacova@ndm.cz
Požadujeme: min. SŠ vzdělání; znalost divadelního provozu; zodpovědnost; dobré komunikační schopnosti, spolehlivost; znalost angličtiny na komunikační úrovni; schopnost orientovat se v inscenaci a hudebních materiálech.

Náplň práce: Hledáme zaměstnance, který je spojovacím článkem mezi pracovníky umělecko-technického provozu divadla a uměleckým souborem při společné práci na představeních. Je pravou rukou režiséra. Jeho základní povinností je řídit zkoušky a představení a zajistit jejich hladký a bezproblémový průběh.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené; možnost stravování za výhodnou cenu; benefity z FKSP; možnost být součástí zajímavých uměleckých projektů mezinárodního charakteru; práce v centru Ostravy v příjemném a zajímavém prostředí

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) Znalost na komunikační úrovni

Reference:
67078362
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace (00100528)
Kde budete pracovat:
Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace
Ostrava , Čs. legií 148
Kontaktní údaje:
E-mail: pavlina.machacova@ndm.cz

Další zaměstnání podle lokality