Nabídka práce Provozní záměčník - zámečnice - Dolní Branná na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ZÁMĚČNÍK - ZÁMEČNICE v lokalitě Dolní Branná na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 09.08.2024 firma - zaměstnavatel KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s. (45534284). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
Provozní záměčník - zámečnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.08.2024
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování + příspěvek na životní/penzijní připojištění
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody příspěvek na dovolenou, věrnostní bonus
Co od Vás očekáváme?
- chuť pracovat ve vícesměnném provozu (ranní směna + pohotovosti)
- aktivní přístup
- manuální zručnost
- spolehlivost a zodpovědnost
- platný řidičský průkaz sk. B
Výhodou:
- vyučení ve strojírenském nebo jiném technickém oboru
- profesní kvalifikace typu průkaz VZV, jeřábnický nebo vazačský průkaz, svářečský průkaz aj.
Náplň práce:
- zajištění bezpečného a bezporuchového provozu výrobních strojů a zařízení
- inspekce a údržba strojů a zařízení dle plánu údržby
- včasné odstraňování závad s cílem minimalizace prostojů
- ustavování strojů a zařízení
- seřizování a opravy výrobních zařízení a jiné montážní práce
- kontrola a evidence funkčnosti tlakových zařízení
Nabízíme:
- plat až 35 000 Kč
- nástup dle dohody - možný ihned
- množství zaměstnaneckých výhod
- příspěvek na dovolenou
- vánoční příspěvek
- příspěvek zaměstnavatele na stravování
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na životní/penzijní připojištění (už po 1 roce)
- věrnostní bonus (už po 1 roce)
- bonus za doporučení nového zaměstnance
- bonus za odpracovanou dobu a mnoho dalších
- možnost dalšího vzdělávání
- práci v přátelském kolektivu
- místo výkonu práce KRPA FORM, a.s., 122, 543 62 Dolní Branná
Zaujala vás naše nabídka? Pošlete nám svůj profesní životopis na e-mail rudolf.kutlvasr@krpa.cz nebo kontaktujte na tel. čísle 724 310 962 Ing. Rudolf Kutlvašr

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné manuální zručnost

Reference:
67078774
Zaměstnavatel:
KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY a.s. (45534284)
Kde budete pracovat:
KRKONOŠSKÉ PAPÍRNY, KRPA FORM a.s. Dolní Branná
Dolní Branná na Trutnovsku 122
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 310 962
E-mail: rudolf.kutlvasr@krpa.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa