Nabídka práce Příprava občerstvení a obsluha bistra - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa PŘÍPRAVA OBČERSTVENÍ A OBSLUHA BISTRA v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 13.08.2024 firma - zaměstnavatel Sly Fox s.r.o. (09223550). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 150 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Příprava občerstvení a obsluha bistra
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.08.2024
Mzda:
130 až 150 Kč/hod
Hledáme šikovného a usměvavého kolegu/kolegyni na pozici OBSLUHY BISTRA
Co bude vaším úkolem?
Příprava občerstvení a nápojů
Komunikace se zákazníky, příjmání objednávek a práce s pokladním systémem
Údržba čistoty na pracovišti
Co od vás očekáváme:
Samostatnost, spolehlivost a chuť pracovat
Základní znalost hygienických předpisů
Příjemné vystupování a komunikativnost
Co vám nabízíme:
Práci i pro začátečníky
Občerstvení na pracovišti
Pracovní dobu - Pondělí až čtvrtek od 8.30 do 13.30 případně /9.00-14.00/
Možnost kariérního růstu, občerstvení na pracovišti

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Ano, Sly Fox s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67079204
Zaměstnavatel:
Sly Fox s.r.o. (09223550)
Kde budete pracovat:
Sly Fox s.r.o. Brno-město
Brno
Kontaktní údaje:
Tel.: 777252988
E-mail: info@sly-fox.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa