Nabídka práce Obchodní zástupce - zástupkyně , prodej náhradních dílů na osobní automobily - Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - ZÁSTUPKYNĚ , PRODEJ NÁHRADNÍCH DÍLŮ NA OSOBNÍ AUTOMOBILY v lokalitě Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku přichází na pracovní trh ke dni 19.08.2024 firma - zaměstnavatel ABC díly s.r.o. (03278883). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Obchodní zástupce - zástupkyně , prodej náhradních dílů na osobní automobily
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.08.2024
Mzda:
28 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravenkový paušál
Jiné výhody zvýhodněné ceny firemních produktů
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- činnost obchodního zástupce pro pobočku ve Dvoře Králové nad Labem
- komunikace se stávajícími a novými zákazníky
- aktivní navazování nové spolupráce
- evidence kontaktů a prodejů
- samostatný přístup
Požadujeme:
- SŠ vzdělání (příp. výuční list)
- znalosti v oblasti náhradních dílů pro automobily
- zodpovědnost, komunikativnost
- trestní bezúhonnost
- znalost práce na PC.
Nabízíme:
- zázemí prosperující společnosti
- práce v příjemném a dynamickém kolektivu
- zvýhodněné ceny firemních produktů
- pracovní poměr na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce
- stravenkový paušál
Nástup možný ihned
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele na uvedený e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Jiné trestní bezúhonnost

Reference:
67079540
Zaměstnavatel:
ABC díly s.r.o. (03278883)
Kde budete pracovat:
ABC díly s.r.o. - Dvůr Králové nad Labem
Dvůr Králové nad Labem na Trutnovsku, Husova 129
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@abcdily.cz

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání