Nabídka práce provozní chemik/čka - Roztoky na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ CHEMIK/ČKA v lokalitě Roztoky na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 07.10.2024 firma - zaměstnavatel VUAB Pharma a.s. (63078180). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 22 000 Kč .

Pracovní pozice:
provozní chemik/čka
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha strojů a zařízení pro farmaceutickou výrobu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
07.10.2024
Mzda:
22 000 Kč
první kontakt se zaměstnavatelem: Lada Dudová,775299979,ldudova@vuab.cz
Co Vás čeká:
provozní chemikprovádí obsluhu ve výrobě léčivé látky
Nabízíme:
pracovní doba 37,5 hod./týden,jednosměnný provoz, zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport karta, Edenred karta, 2 dny indispozičního volna, příspěvek k narozeninám
-pracoviště v Roztokách s velmi dobrým dopravním spojením z Prahy, nástup ihned, popř.dle dohody

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67079990
Zaměstnavatel:
VUAB Pharma a.s. (63078180)
Kde budete pracovat:
VUAB Pharma a.s. [1]
Roztoky na Praze západ, Vltavská 53
Kontaktní údaje:
Tel.: 775299979
E-mail: ldudova@vuab.cz

Další nabídka práce podle lokality