Nabídka práce Provozní zámečník / zámečnice - Rychnov nad Kněžnou

S novou nabídkou volného pracovního místa PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE v lokalitě Rychnov nad Kněžnou přichází na pracovní trh ke dni 16.08.2024 firma - zaměstnavatel ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. (04599021). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
Provozní zámečník / zámečnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní zámečníci, údržbáři
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
16.08.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované stravování , jídelna s doplňkovým prodejem
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené, 3 dny sick day
Zvláštní prémie 13.mzdu, docházkový bonus, výkonnostní příplatek
Jiné výhody příspěvek na penzijní pojištění, program Cafeterie
Kontakt zasláním životopisu na adresu Hana.Kucerova@assaabloy.com.

Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství, mechatronika, instalatérství)
- schopnost orientace ve výkresové dokumentaci
- ochota k dvousměnnému provozu
- základní znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
- samostatnost, spolehlivost, flexibilita.

Náplň práce:
- identifikovat a operativně odstraňovat poruchy především NC/CNC strojů, zařízení a galvanických linek
- zajišťovat komplexní údržbu a opravy robotických a automatizovaných pracovišť
- provádět preventivní údržbu a opravy NC/CNC strojů, strojních a vyhrazených zařízení, galvanických linek a vést o tom záznamy
- provádět preventivní údržbu a opravy na mechanických částech budov a vést o tom záznamy.

Nabízíme:
- práci v čistém a bezpečném pracovním prostředí
- 7,5 hodinovou pracovní směnu
- výkonnostní příplatek, 13. mzdu
- 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day"
- dotované stravování a jídelnu s doplňkovým prodejem
- příspěvek na penzijní připojištění, docházkový bonus
- program benefitů Cafeterie.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
67080758
Zaměstnavatel:
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. (04599021)
Kde budete pracovat:
ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.
Rychnov nad Kněžnou , Strojnická 633
Kontaktní údaje:
Tel.: 494 511 125
E-mail: Hana.Kucerova@assaabloy.com