Nabídka práce Řidič do 3,5t - místo vyhrazené pro OZP - Brodce na Mladoboleslavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ DO 3,5T - MÍSTO VYHRAZENÉ PRO OZP v lokalitě Brodce na Mladoboleslavsku přichází na pracovní trh ke dni 19.08.2024 firma - zaměstnavatel Jede práce! s.r.o. (08757721). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Řidič do 3,5t - místo vyhrazené pro OZP
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
19.08.2024
Mzda:
15 000 až 18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Prvotní informace:
telefonicky: 607 191 784 Po-Pá 8-15hod

Upřesňujicí informace:
Požadavky:
- bezúhonnost
- řidičský průkaz sk. B (do 3,5 t)
- dochvilnost
- flexibilita

Náplň práce:
- zodpovědnost za odvoz zaměstnanců z Mladé Boleslavi do Brodců a zpět
- řízení automobilu do 3,5 t a péče o něj
- příležitostná výpomoc v rámci dalších činností
- v mezičase plnění úkolů typu kompletace výrobků, přípravu palet pro expedici, práce se skenerem
- pracovní doba 6 hod denně - od 5:00 - 11:00, 13:00 - 19:00, 17:00 - 23:00

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- nabízíme příjemný pracovní kolektiv
- zázemí stabilní firmy
- stravenkový paušál
- nástup možný ihned

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, stravenkový paušál

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Jede práce! s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67081006
Zaměstnavatel:
Jede práce! s.r.o. (08757721)
Kde budete pracovat:
Jede práce! s.r.o. - Brodce
Brodce na Mladoboleslavsku 435
Kontaktní údaje:
Tel.: 607191784