Nabídka práce Projektový manažer - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ MANAŽER v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 19.08.2024 firma - zaměstnavatel RENARDS, a.s. (08737215). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektový manažer
Odvětví:
Administrativa
Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.08.2024
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Společnost RENARDS pomáhá se získáváním dotací již téměř 20 let. Pokrýváme kompletní spektrum dotačních oblastí pro firmy i veřejný sektor, a v každé z nich se můžeme pochlubit prestižními referencemi. Našim klientům nabízíme špičkové dotační poradenství s lidským přístupem.

Aktuálně rozšiřujeme naše oddělení Digitalizace a energetiky a hledáme tak nového člena týmu na pozici Projektový manažer. Zde se zabýváme se projekty se zaměřením na posun v digitalizaci, automatizaci a robotizaci malých a středních českých firem a investičními projekty do oblasti obnovitelných zdrojů či energetických úspor.

Rád(a) čelíte výzvám?
Chcete si řídit projekty od A do Z?
Hledáte rozmanitou náplň práce?
Pokud jste 3x odpověděl(a) "ano", určitě nám napište!

Co bude výsledkem vaší práce?
Kvalitně zpracovaný, podaný a úspěšně zrealizovaný projekt.
Spokojení klienti, se kterými budete budovat dlouhodobé a úzké vazby.

Bez čeho se u nás neobejdete?
Dobré výsledky z předchozích aktivit (práce, brigáda, praxe).
Ochoty učit se novým věcem a touhy se neustále zlepšovat.
Zbytek vás rádi naučíme!

Co vám za tvoji práci můžeme nabídnout?
Spolupráci v pevném a sehraném kolektivu, kde táhneme za jeden provaz a umíme se podržet, zejména když čelíme náročnému úkolu.
V případě vašich dobrých výsledků máte možnost pro individuální osobní rozvoj a zvyšování kvalifikace.
Možnost flexibilní pracovní doby a po zaučení částečný home office.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
67081027
Zaměstnavatel:
RENARDS, a.s. (08737215)
Kde budete pracovat:
RENARDS, a.s.
Brno , Vídeňská 228
Kontaktní údaje:
E-mail: hanykova@renards.cz

Další zaměstnání podle lokality